Facebook Twitter E-mail
24. října 2015

Zimní premiérová data: PLL, Shadowhunters a další

Stanice ABC Family, která se od ledna přejmenuje na Freeform, dnes oznámila data návratů svých seriálových veteránů i premiéry očekávaných novinek.

Hned v první polovině ledna – 12. 1. 2016 – se vrátí s druhou polovinou šesté řady drama Pretty Little Liars (Prolhané krásky). V úterý večer bude seriál doplněn jednou z nejočekávanějších novinek sezóny, nadpřirozeným akčním seriálem Shadowhunters.

V pondělí 18. 1. 2016 se vrátí se třetí sérií drama The Fosters. Do páru seriál poběží s další novinkou, dramatem Recovery Road. Seriál je adaptací románu od Blakea Nelsona. RR sleduje Maddie, dospívající dívku a bývalou pařmenku, která se léčí ze závislosti v protidrogové léčebně.

Už také víme, kdy se na stanici vrátí oblíbené půlhodinové komedie. Seriály Young & Hungry a Baby Daddy oba budou mít premiéru ve středu 3. 2. 2016. YaH se vrátí se třetí sérií, když si Gabi uvědomí, že k Joshovi něco cítí. Pár to ale nebude mít lehké, jelikož Josh bude stále poblíž a ani pracovní tlak hrdince moc neulehčí. V Baby Daddy Riley odpoví na Dannyho překvapivou nabídku k sňatku a Ben se pokusí přes své city přenést s novou sousedkou.


Které seriály stanice sledujete? Na koho se těšíte? Vyzkoušíte i novinky?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 108 týdny
Šanci dám asi Recovery Road.
DenaaS
před 108 týdny
ja skuknem vela zo spominaneho :-))) PLL.. kedze sledujem od zaciatku.. YaH som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY