Facebook Twitter E-mail
25. října 2015

Losování soutěže s CREW

Máme tu první z řady předvánočních losování. Tentokrát s nakladatelstvím Crew , které nám poskytlo do soutěže Komiks Potulný rytíř ze světa Hry o trůny. Pokud ho chcete mít ve své sbírce, tak začněte co nejrychleji provádět všechny možné i nemožné čarovné rituály, aby vám při losování přálo štěstí.

Ostré losování proběhne dnes opět v přímém přenosu prostřednictvím vysílaného hangoutu, odhadem tak v 20:00, nebo o chvilku později, podle toho jak bude protestovat technika.

Všechno ostatní zůstává při starém, takže naše losovací aplikace je již připravena na vaše testy a na naše ostré losování. Jako obvykle zároveň losuje i dva náhradníky v případě, že někdo nečetl pravidla a vyplnil nesmyslnou adresu, či adresu do zahraničí. Pak bez výjimky získává cenu první náhradník. Kdyby problémů bylo více, tak druhý náhradník a pokud jich bude ještě více, tak dovylosujeme další náhradníky (tentokrát již mimo záznam).

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anur
před 103 týdny
Gratuluji vítězům.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY