Facebook Twitter E-mail
27. října 2015

The Grinder dostává celou sérii

The Grinder: Je to tam! Nová komedie, ve které exceluje Rob Lowe, slaví objednávku celé série. Stanice Fox v úterý večer oznámila, že se tato komedie s pozitivními ohlasy, leč malou sledovaností, dočká plné série o 22 epizodách.

„The Grinder je perfektní kombinací vtipu ostrého jako břitva a rodinné dynamiky, se kterou se naši diváci můžou ztotožnit. Jde o dva pilíře, které tvoří úspěšné komedie,“ uvedl v oficiálním vyjádření ředitel stanice David Madden. „Kritici si tento originální, svěží a vtipný seriál pochvalují a naši talentovaní herci v čele s Robem Lowem a Fredem Savagem odvedli skvělou práci a vdechli seriálu humor i procítěné chvilky. Jsme velmi nadšení z vývoje dějových linek, který si pro nás tito fantastiční producenti naplánovali na zbytek sezóny.“

The Grinder je šestá letošní novinka, která slaví objednávku plné série. Mezi dalšími jsou Limitless (CBS), Blindspot (NBC), Quantico (ABC), Dr. Ken (ABC) a Rosewood (Fox).

Objednávku dostává Grinder sám, ohledně jeho kolegy Grandfathered se zpráva nezmiňuje, i když scénáře objednány byly ve stejné době jako u Grindera.


Oblíbili jste si tento seriál? Jste rádi v celou sérii a doufáte v prodloužení? Překvapilo vás, že Grinder, který si ve sledovanosti vede hůř než Grandfathered, dostal objednávku celé série dříve než jeho úspěšnější kolega?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Addie
před 107 týdny
Mně se seriál líbí, takže super. :)
Lill
před 104 týdny
Dnes som sa konečne dostala k epkám Grindera a je to peckový seriál, takže...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY