27. 10. 2015

The Grinder dostává celou sérii

The Grinder dostává celou sérii

The Grinder: Je to tam! Nová komedie, ve které exceluje Rob Lowe, slaví objednávku celé série. Stanice Fox v úterý večer oznámila, že se tato komedie s pozitivními ohlasy, leč malou sledovaností, dočká plné série o 22 epizodách.

„The Grinder je perfektní kombinací vtipu ostrého jako břitva a rodinné dynamiky, se kterou se naši diváci můžou ztotožnit. Jde o dva pilíře, které tvoří úspěšné komedie,“ uvedl v oficiálním vyjádření ředitel stanice David Madden. „Kritici si tento originální, svěží a vtipný seriál pochvalují a naši talentovaní herci v čele s Robem Lowem a Fredem Savagem odvedli skvělou práci a vdechli seriálu humor i procítěné chvilky. Jsme velmi nadšení z vývoje dějových linek, který si pro nás tito fantastiční producenti naplánovali na zbytek sezóny.“

The Grinder je šestá letošní novinka, která slaví objednávku plné série. Mezi dalšími jsou Limitless (CBS), Blindspot (NBC), Quantico (ABC), Dr. Ken (ABC) a Rosewood (Fox).

Objednávku dostává Grinder sám, ohledně jeho kolegy Grandfathered se zpráva nezmiňuje, i když scénáře objednány byly ve stejné době jako u Grindera.


Oblíbili jste si tento seriál? Jste rádi v celou sérii a doufáte v prodloužení? Překvapilo vás, že Grinder, který si ve sledovanosti vede hůř než Grandfathered, dostal objednávku celé série dříve než jeho úspěšnější kolega?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Addie

Addie

Mně se seriál líbí, takže super. :)
před 225 týdny
Lill

Lill

Dnes som sa konečne dostala k epkám Grindera a je to peckový seriál, takže som rada, že aspoň jednu...
před 222 týdny
Další články k tématu