28. 10. 2015

Seriálové osudy: The Brink končí, ač byl původně prodloužen!

Seriálové osudy: The Brink končí, ač byl původně prodloužen!

No a opět vidíme, že nikdy není nic jisté, dokud výsledek nemáme před nosem. Kabelovka HBO se rozhodla změnit svůj názor ohledně letošní nové komedie The Brink (Krize). Ačkoliv byl seriál v červenci trošku překvapivě prodloužen pro druhou sérii, té se nakonec nedočká. Stanice oznámila, že seriál po první řadě ruší.

„Poté, co jsme si prošli a zhodnotili náš program a programové potřeby, vyšlo nám, že bohužel nemůžeme věnovat seriálu The Brink takovou pozornost, jakou by si ve druhé řadě zasloužil,“ uvedla stanice v oficiálním vyjádření. „Jsme pyšni na první sezónu a přejeme všem, kteří jsou do seriálu zapojení, jen to nejlepší.“

Půlhodinovka odvysílala finále první řady na konci srpna, seriál se vysílal společně s další novinkou Ballers, která si ve sledovanosti vedla lépe.

Seriál sledoval geopolitickou krizi a její důsledky na tři rozdílné zoufalé muže. Tito hrdinové museli překonat chaos, který je obklopoval, aby zachránili planetu od třetí světové války.

Stanice však nebude střádat, jelikož její komediální program praská ve švech. Vrátí se Ballers, Doll & Em Girls, poslední série Getting On, Silicon Valley, Togetherness a Veep. Z novinek na premiéru čeká Vice Principals a stanice nedávno objednala celé série k Divorce, High Maintenance, Animals, Brothers in Atlanta a Insecure.

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Ragnarok8

Ragnarok8

Sakra... a že mě to sakramentsky bavilo. Po dlouhé době opravdu čirý humor, který se vysmíval USA. Sakra, já...
před 257 týdny
assbest

assbest

nemam vic co bych napsal a nenapsal to uz Nevada, Engeneer a CarlJack... Snad jen R.I.P.
před 257 týdny
hraca

hraca

Nevím, co vás na The Brink bavilo. Infantilní a sexistický humor dua Jack Black - Tim Robbins mi vadil hned...
před 257 týdny
Další články k tématu