Facebook Twitter E-mail
28. října 2015

Life in Pieces tu s námi bude minimálně do května

Dalším seriálem, který se dočkal objednávky celé série o 22 epizodách, je komedie Life in Pieces. Dobrou zprávu v noci oznámila stanice CBS, která seriál od letošního podzimu vysílá. Zpráva o objednávce přichází pouhý týden předtím, než se komedie přesune z pondělních na čtvrteční večery.

Včerejšek byl pro nové komedie Velké pětky i kabelovek hořkosladký. Celé série slaví Life in Pieces a The Grinder. Neoficiálně zrušen je naopak Truth Be Told, no a jistě jste už četli, co nám provedla kabelovka HBO s The Brink.

Life in Pieces těží ze svého předskokana The Big Bang Theory. V pondělí večer si vede velmi dobře, v týdenní sledovanosti Live+7 získává přes 10 milionů diváků a rating 2.9.

„Life in Pieces má jedno z nejlepších obsazení v současné televizi. Sděluje nám skvělé příběhy velmi jedinečným způsobem a my jsme nadšení, že jich v letošní sezoně bude mít možnost říct ještě mnoho, mnoho více,“ uvedl ředitel CBS Entertainment Glenn Geller.

Pro CBS je to druhá novinka, která se dočkala celosezónní objednávky. Již před několika dny slavilo stejný úspěch drama Limitless. Po pondělní silné premiéře by málokoho překvapilo, kdyby v nejbližších dnech stejný osud potkal také novinku Supergirl.


Sledujete LiP? Jak se vám zatím koncept seriálu a seriál samotný líbí? Budete sledovat celou dlouhou první řadu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 103 týdny
Sledujem, ale že by sa mi to nejako extra páčilo, sa nedá povedať.. :)
lukascoolarik
před 103 týdny
Přesně moje slova. :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY