Facebook Twitter E-mail
29. října 2015

Herečky ze Scandalu vyvíjí nový projekt pro ABC

Úzká spolupráce stanice ABC s produkční společností Shondaland není žádným tajemstvím. K úspěchům tohoto partnerství se řadí seriály jako jsou např. Grey's Anatomy (Chirurgové), Private Practice, Scandal, How to Get Away with Murder (Vražedná práva) nebo nadcházející novinka The Catch.

Tím však výčet zdaleka nekončí. Před pár dny přišlo oznámení o projektu Still Star-Crossed, na kterém Shondaland pracuje. V létě tohoto roku se vynořily zprávy o projektu z dílny Shondalandu, který má sledovat příběhy jeptišek bojujících za svůj klášter v Bronxu, který chce město uzavřít. A aby měla stanice z čeho vybírat, přidává se na seznam do třetice ještě jeden projekt.

Děj tohoto zatím nepojmenovaného komediálního dramatu se soustředí na partu mladých chův, které se starají o děti ve třech propojených rodinách. Tyto chůvy a zbytek personálu se snaží pomoct dětem s dospíváním, přestože oni sami tak docela ještě nedospěli. Mělo by se jednat o vtipný a vyostřený pohled bohatých a chudých na šílenství moderní výchovy dětí.

Za vznikem stojí herečka a scenáristka Bess Wohl, která bude zároveň plnit i funkci výkonné producentky. Stejnou funkci budou zastávat i herečky Kerry Washington a Katie Lowes, které v současností září v seriálu Scandal. Na seznam výkonných producentů se přidává i manžel Lowes, herec Adam Shapiro (Sense8), a nebude samozřejmě chybět ani duo Shonda Rhimes a Betsy Beers. Zajímavostí je, že samotná Lowes se před lety živila také jako chůva, než se proslavila ve světě televize.


Líbí se vám zápletka tohoto projektu? Chtěli byste, aby se dočkal seriálové objednávky?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY