Facebook Twitter E-mail
29. října 2015

V Gothamu se pořádně ochladí

Seriál Gotham za sebou má start do druhé série a ten se setkal s pozitivním ohlasem. Je to pár dní, co jsme vám psali o tom, že Penguin představí svého otce. Nyní je čas vytáhnout ještě o něco mrazivější kalibr.

Podle nejnovějších zpráv se totiž v Gothamu objeví Victor Fries, známý také pod přezdívkou Mr. Freeze. Zahraje si ho Nathan Darrow. To znají hlavně fanoušci seriálu House of Cards, kde hraje Edwarda Meechuma, osobního strážce prezidenta Franka Underwooda.

Darrow má po úspěchu v House of Cards skvěle našlápnuto, objeví se The Wizard of Lies, které se připravuje pro HBO a objeví se po boku Roberta de Nira nebo Michelle Pfeiffer. Stejně tak získal vedlejší roli v seriálu Billions, kde si pro změnu zahraje s Damienem Lewisem a Paulem Giamattim.

Ale zpátky k jeho postavě v Gothamu. Nyní má možnost se představit jako ikonická postava Batmanovské ságy, kterou si ve filmu zahrál sám Arnold Schwarzenegger. Freeze se poprvé představí 30. listopadu. A producent John Stevens k tomu poznamenal:„Jeho velký příběh budeme vyprávět v epizodách 12 a 13.“

A zde je oficiální popis postavy: „I když je velmi chytrý a nesmírně schopný, tak se snaží, aby se smysluplně spojil s ostatními. V práci patří mezi elitní inženýry v oboru kryogeniky. Jediný s kým má dobré vztahy je jeho manželka Nora (zatím neobsazena), která smrtelně onemocní. Victorova láska k ní však nezná mezí a jak se její stav zhoršuje, tak se se rozhodne pro extrémní opatření. Chce vymyslet způsob, jak ji zmrazit předtím než zemře. Tato otřesná cesta se však zvrtne a dojde ke vzniku legendárního DC padoucha, Mr. Freeze.“


Jak se vám líbí start druhé série? Těšíte se na nového padoucha? A co říkáte na jeho představitele?

(Zdroj)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 106 týdny
Teším sa, už si konečne musím nájsť čas k tej druhej sérii ešte som ju...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY