Facebook Twitter E-mail
30. října 2015

Selena Gomez dobývá Netflix s minisérií 13 Reasons Why

Pokud jste fanoušky Netflixu a jeho původních seriálů, máme dnes pro vás dobré zprávy. Vedoucí tohoto streamovacího servisu právě učinili objednávku třináctidílné minisérie 13 Reasons Why. Jedná se o adaptaci stejnojmenného bestselleru z roku 2007, jehož autorem je spisovatel Jay Asher. U nás kniha vyšla pod názvem „Proč? 13× proto“.

Děj vypráví příběh zesnulé středoškolačky Hanny Baker, která spáchala sebevraždu. Jejímu spolužákovi Clayovi je jednoho dne doručena krabice s nahrávkami pocházejícími právě od Hanny, do které byl Clay zakoukaný. K nahrávkám jsou přiloženy také instrukce, aby si je studenti mezi sebou předali. Hannah jim pomocí těchto nahrávek vysvětluje, jakou hráli vybraní jedinci roli v její smrti. Uvádí třináct důvodů, proč se rozhodla sáhnout na vlastní život.

Funkci výkonné producentky bude zastávat americká herečka a zpěvačka Selena Gomez. Jedná se o její první větší úlohu v této funkci. Zkušenosti v rámci této pozice však nabrala již během svého působení v Disney seriálu Wizards of Waverly Place (Kouzelníci z Waverly). Pozice výkonné producentky se ujme také její matka Mandy Teefey a jejich kolegyně Kristel Laiblin. O scénář se postará dramatik Brian Yorkey, který za svůj muzikál Next to Normal z roku 2010 získal tři ocenění Tony. Žádná z rolí zatím obsazena nebyla, ale o případných castinzích vás budeme průběžně informovat.


Zaujala vás tato novinka? Četli jste knižní předlohu seriálu? Přidáte si ho do svých watchlistů?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 103 týdny
Toto nezní vůbec špatně,mohla by to být skvělá pokoukaná
IcePrincess
před 103 týdny
OMG, tahle pipina je poslední dobou všude.
Tawni
před 103 týdny
Kniha je suprová, snad seriálová adaptace bude taky :))

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY