Facebook Twitter E-mail
31. října 2015

Peter Capaldi si roli Doctora zopakuje

Před několika dny se začaly na internetu objevovat spekulace o tom, kdy se bude nová série sci-fi dramatu Doctor Who (Pán času) vysílat. Jednou z kladených otázek bylo také to, zda si Peter Capaldi zopakuje roli Doctora, nebo jestli tvůrci ve snaze zvednout sledovanost nesáhnou opět na možnost reinkarnace.

Showrunner Steven Moffat dnes však veškeré obavy rozehnal. Oficiálně potvrdil, že Capaldi se v roli Doctora v desáté řadě vrátí. „Peter Capaldi se nikam nechystá,“ odpověděl Moffat na přímou otázku.

Herec se k seriálu připojil v roce 2013, jeho druhá sezóna se aktuálně vysílá na BBC One. Již dříve v tomto týdnu byl potvrzen také návrat samotného Moffata, takže fanoušci, kteří by ho rádi vyměnili za nového scenáristu/show­runnera, si na tento krok budou muset ještě nějaký ten pátek počkat. Pro Moffata bude desátá řada již šestou sezónou, kterou u Doctora zažije.


Oblíbili jste si Capaldiho v roli Doctora? Jste rádi, že se vrátí i v desáté sérii? Nebo už se těšíte na další reinkarnaci a nové herecké tváře?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

liskulka.lida
před 102 týdny
Já tedy mám radost z obojího... Moffat je génius a Capaldi je skvělej...
ragelly
před 102 týdny
Moffat prý ještě v tom samém rozhovoru řekl, že Doctor poběží minimálně...
Jabberwocky
před 102 týdny
Absolutně nerozumím proč je v módě ona touha po odchodu Moffata. Zvlášť...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY