Facebook Twitter E-mail
28. října 2011

Ringer, Glee, Vampire Diaries, Apt. 23 and Big Bang Theory

Nová sokyně a nová přítelkyně SMGRingeru, Glee oslavuje, malý spoiler od nejstaršího upíra na světě, někdo v Apartment 23 je v očekávání a hvězda TBBT oznámila zásnuby!

Jen upozornění: očekávajte spoilery!

Juliet, nevlastní dcera SMG v seriálu Ringer (CW), našla svou maminku. Do vedlejší role Andrewovi sexy, zastrašující, chytré a velmi pomstychtivé intrikánské exmanželky Catherine, která do New Yorku rozhodně nepřichází v míru, byla obsazena Andrea Roth. Mimo 93 epizod v Rescue Me (FX) se ve vedlejší roli objevila i v Blue Bloods (CBS). Siobhan dostala novou nejlepší kamarádku – prominentku Greer Sheridan ztvární Mädchen Amick (Twin Peaks)

Glee oslavilo 300 pěveckých čísel! V průběhu nějakých 50epizod toho dosáhli opravdu rychle. Třístovkou je směska ‚Rumor Has It‘ a ‚Someone Like You‘ od jiného fenoménu – Angličanky Adele. Mimoto byl ohlášen návrat Chorda Overstreeta (Sam Evans) a Jonathana Groffa (Jessie St. James se ukáže jako nový trenér Vocal Adrenaline). Těšit se můžete také na herce z The Glee Project.

Joseph Morgan (Klaus) z The Vampire Diaries (maličko) spoileroval: „Osmá epizoda (Ordinary People) opravdu změní hru. Dozvíme se o vztahu Mikaela a Klause – čili z čeho pramení jeho strach a proč je tak oprávněný.“ Tím pádem půjdeme hodně, hodně daleko v příštím flashbacku, ve kterém bude představen i další člen Původní rodiny.

Herec z chystaného seriálu Apartment 23, James Van Der Beek, je v očekávání! Tedy lépe řečeno jeho žena Kimberley. Dvojice, která se brala loni v létě, už má doma roční Olivii.

Pětadvacetiletá hvězda seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Kaley Cuoco se bude vdávat! S Joshem ‚Lazie‘ Resnikem datum svatby zatím nevybrali. Jenom pro ty, co trochu zaspali (nebo jako já trochu zapomněli), loni v říjnu Kaley prozradila, že téměř 2 roky tajně chodila s kolegou z TBBT Johnnym Galeckim (Leonard).

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
hodně dávno
přesně to mě taky napadlo :)
ševča
hodně dávno
já si zase vždycky říkala, jestli nechodí s jimem. na různých festivalech...
spike
hodně dávno
Kaley to samozřejmě přeju ale také jsem si mysle, že se dá dohromady...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY