Facebook Twitter E-mail
2. listopadu 2015

Agent Carter: Kurtwood Smith se vrátí do minulosti

Ostřílený veterán se sedmdesátkou na krku, herec Kurtwood Smith, se bude objevovat v nadcházející druhé řadě seriálu z dílny Marvelu Agent Carter, odehrávající se ve 40. letech. Byl obsazen do role Vernona Masterse. Bude ztvárňovat dlouholetého člena ministerstva války s bohatými zkušenostmi s ovládnutím systému.

„Měli jsem velkou radost ze spolupráce s Kurtwoodem, jak z jeho účinkování v Resurrection či na projektu Chaos, a byli jsme si dobře vědomi jeho vůdčí osobnosti,“ prohlásili Tara Butters, Chris Dingess a Michele Fazekas v rozhovoru pro Marvel.com. „Postavu Vernona Masterse jsme Kurtovi psali na míru. Nikdy jsme si nemysleli, že se nám ho opravdu podaří získat. Naštěstí jsme se mýlili.“

Agent Carter bude nasazen v průběhu midseason, kdy nahradí Agents of S.H.I.E.L.D. v úterním bloku. V nové sezóně se Peggy přesune Los Angeles, bude známo nové jméno šéfa SSR a uvidíme staré známé, mezi kterými nebudou chybět třeba Howard Stark či Dottie, které doplní další nové postavy.


Máte herce ze Zlatých sedmdesátých rádi? Těšíte se na něj a na druhou řadu Agent Carter?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY