Facebook Twitter E-mail
2. listopadu 2015

AMC představuje Preachera v prvním traileru

Světové premiéry se včera dočkal očekávaný trailer na nový seriál Preacher, který v příštím roce představí kabelovka AMC. Preacher je jedním z nejdrsnějších komiksů a na jeho zpracování je zvědavá spousta fanoušků z celého světa. AMC má již na svědomí jednu legendární komiksovou adaptaci – The Walking Dead, se kterou dobývá svět; jen v USA jde o nejsledovanější seriál mezi mladými 18–49 let, což je cílová skupina pro inzerenty.

Stanice si od Preachera slibuje podobný úspěch, jaký má TWD či jeho spin-off Fear the Walking Dead. Očekávání jsou však velká nejen ze strany stanice, ale především ze strany druhé – jde bezpochyby o jednu z nejvyhlíženějších novinek příštího roku.

Hlavní postavou je reverend Jesse Custer, drsný Texasan, který ztratí víru a zjistí, že Bůh opustil nebe a vzdal se svých povinností. Jesse stane jediným člověkem, který je schopný Boha vypátrat a potrestat ho za jeho zradu. Na cestě Jesseho doprovází Tulip O'Hare, jeho zbraně milující bývalka, a upír-alkoholik.

Pevné datum premiéry prozatím stanoveno nebylo. Zatím se tedy můžete podívat na první záběry ze seriálu a poté nám v diskuzi prozradit, jestli se na Preachera těšíte, jestli vás trailer přesvědčil, že půjde o podívanou, kterou si nemůžete nechat ujít, nebo jestli jdou komiksové adaptace úplně mimo vás a tohle si s klidným srdcem odpustíte :-)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 107 týdny
Pod toto sa podpisujem aj ja :)
nevermore
před 107 týdny
Misfitsáckej Rudy a AMC? Co chtít víc. ;)
hraca
před 107 týdny
Vypadá to libově :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY