Facebook Twitter E-mail
2. listopadu 2015

Van Helsing jako nové sci-fi na Syfy

Stanice Syfy dnes dala přímou seriálovou objednávku novince Van Helsing. Jde o třináctiepizodní sci-fi od společnosti Nomadic Pictures. Neil LaBute byl najat jako scenárista a showrunner nového dramatu, který přinese nový náhled na mýtus o Draculovi.

Seriál se začne natáčet v lednu 2016 ve Vancouveru. Hlavní hrdinkou je Vanessa Helsing, dcera slavného lovce upírů a Draculova nepřítele Abrahama Van Helsinga. Ta je přivedena zpět na svět pět let po své smrti. Zjistí, že upíři převzali nadvládu nad světem a také to, že ona má nad nimi jedinečnou moc. Hrdinka je poslední nadějí lidstva k tomu, aby vůbec měli možnost se bránit, přejít do útoku a získat zpět to, co jim bylo násilím vzato.

„Van Helsing reprezentuje novou mytologii v žánru sci-fi, jelikož mění tradiční upírská pravidla,“ uvedl Chad Oakes, ředitel Nomadic Pictures. „Seriál jedinečně zkoumá svět, který je kompletně pod nadvládou upírů, přičemž lidské postavy se musí naučit důležitosti spolupráce za účelem přežití.“

Společnost Nomadic Pictures bude seriál distribuovat v Kanadě, společnosti Fallout Asylum a Dynamic Television v USA. Dynamic Television se zároveň ujme také distribuování novinky celosvětově.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 102 týdny
Tuhle stanici by už mohl někdo laskavě zrušit :D Syfy snad ještě nikdy...
Balthazar6
před 102 týdny
Pilotu dam sanci, ale ze by mohl serial uspet, tak tomu ani nahodou neverim.
Atenecka
před 102 týdny
Jednoduchá rada, tak se na jejich seriály nedívej! Co třeba Battlestar...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY