Facebook Twitter E-mail
2. listopadu 2015

Telenovela a Superstore znají premérová data

Dlouho očekávané návraty slavných televizních hereček jsou blíže, než jsme si mysleli. Eva Longoria se vrátí po Desperate Housewives s novou komedií Telenovela (dříve Hot & Bothered a ještě dříve byla zase Telenovela), a America Ferrera už nebude Ugly Betty, ale milá prodavačka v Superstore. Obě komedie začnou na stanici NBC v pondělí 4. ledna.

Ještě v letošním roce však oba seriály stihnou odvysílat své piloty ve speciálním preview, takže vám naše krutopřísná hodnocení v Novinkách pod lupou přineseme už za měsíc! NBC plánuje oba seriály nabídnout speciálně v časovém slotu po realitce The Voice, který by jim měl zaručit zvýšenou diváckou pozornost.

Superstore se po Voice objeví v pondělí 30. listopadu. O týden později, tedy 7. prosince, pak přijde na řadu Telenovela. Po pilotu bude následovat pauza až do výše zmíněného premiérového data 4. ledna 2016, kdy už se seriály na obrazovkách začnou vysílat pravidelně každý týden.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY