Facebook Twitter E-mail
4. listopadu 2015

CBS bude mít taky zombíky. Skoro.

V poslední době se zombie tématikou roztrhl pytel. Téměř každá stanice pokukuje po nějakém seriálu s nemrtvými, aby se mohla svézt na vlně zájmu o The Walking Dead. CBS není výjimkou.

Ta si pro sebe vyhlédla adaptaci knihy Dead Mann Walking od Stefana Petruchyho, kterou na obrazovky převede tvůrce Continuua, Simon Barry.

Ovšem nepůjde o zombie v tom smyslu, jak je nejspíš čekáte – téměř nemyslící monstra s chutí na lidské maso. Spíš půjde o něco ve stylu Resurrection.

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti, kde je policejní detektiv odsouzen za vraždu své manželky k trestu smrti. Díky tomu, že si vezme speciální drogu, se vrátí zpět na svět jako občan „druhé kategorie“. V tomto stavu pracuje jako soukromý vyšetřovatel a samozřejmě nepřestává pátrat po skutečném vrahovi své ženy. Při tom zjistí, že ve městě někdo cíleně vyvražďuje právě občany „druhé kategorie“.

Jak vidíte, tak tihle živí mrtví jsou trochu o něčem jiném, ale trend je patrný. Po úspěchu iZombie, kde také nejde úplně tak o Zombie v pravém slova smyslu, CBS hledá, čím se připojit do party úspěšných nemrtvých.


Co na to říkáte? Není těch polomrtvých trochu moc? A četl někdo předlohu?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Triiciiie
před 102 týdny
Sice mně štve že zombie jsou úplně všude, ale tenhle svět vypadá zajímavě....
justynajohnson
před 102 týdny
Na pilot si určitě počkám a pak budu vědět,ale vypadá to slibně
Klik
před 102 týdny
Vyzerá to celkom zaujímavo :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY