Facebook Twitter E-mail
9. listopadu 2015

Návraty ve Fear The Walking Dead

Pokud jste se našli v novém projektu AMC Fear The Walking Dead a báli se navzdory klesající sledovanosti zrušení, můžete být v klidu. Stanice již před odvysíláním prvního dílu seriál prodloužila na dva roky.

Kdy se asi můžeme dočkat druhé série, je poněkud diskutabilní. První série obsahovala pouze šest epizod a byla uvedena až ke konci srpna, tedy zhruba měsíc a půl před novou řadou The Walking Dead. Pokud se stanice odhodlá a objedná FTWD více epizod, bude nasazení do programu obtížnější. Pokud však seriál zůstane u původní zkrácené série, může se historie opakovat a druhá řada Fear může být nasazena opět v létě před nadcházející sedmou řadou TWD.

Fanoušci doufali, že tvůrci přinesou ke konci první řady nějaké pojítko, co čekat ve druhé sérii, ale nestalo se tak. Kdo se jistě nevrátí, bude Griselda Salazar, která onemocněla a Liza ji byla nucena zastřelit. Finále série se neslo v duchu blížícího se stáda chodců, které Daniel vypustil z arény, kde je armáda držela z dosahu.

Liza byla pokousána, a tak se její osud taktéž zpečetil a Travis ukončil její trápení. Doufejme, že Ofeliino střelné zranění nebude další náznak konce jedné z hlavních postav.


Baví Vás sledovat počátky infekce? Pustíte si i řadu druhou?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Šín Martin
před 192 týdny
http://www.imdb.com/title/tt3743822/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY