Facebook Twitter E-mail
10. listopadu 2015

The Walking Dead obsazuje Negana

Jeden velký kus skládačky jménem The Walking Dead (Živí mrtví) je opět odhalen. Stanice AMC dnes prozradila casting toho nejzlejšího zloducha ze všech – obávaného Negana.

Role se chopí ostřílený veterán Jeffrey Dean Morgan. Očekává se, že se Negan objeví na scéně někdy u konce aktuálně běžící šesté řadě, očekávat ho tedy můžeme na jaře 2016. V sedmé sérii se pak posune mezi stálé postavy.

Fanoušci TWD již roky spekulují, kdy se Negan na scéně objeví. Z velké části je očekáván především proto, že v komiksové předloze SPOILER je to Negan, kdo zabije Glenna. S nedávným vývojem událostí je však ubírání tímto směrem prozatím velkou neznámou.

Morgan aktuálně září v sedmé sérii The Good Wife. Natáčení obou seriálů by se nemělo krýt, ale kvůli roli Negana je nepravděpodobné, že by se herec vrátil do Good Wife v její potenciální osmé řadě.


Jak se vám líbí seriálový Negan? Znáte Jeffreyho? Jste s castingem spokojeni? Jak myslíte, že to bude s dějovou linií Glenna?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

didla
před 192 týdny
Jeho mam hrozne rada ( v greys anatomy byl proste skvelej) ale znam ho...
Lucianna
před 192 týdny
Tak to je překvápko! JDM miluju a nepochybuji o tom, že superzáporáka dá...
La.Volpe
před 175 týdny
Už se na něho těším. Komiksy jsem nečetl, ale tenhle chlapík bude nejspíš těžký...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY