Facebook Twitter E-mail
12. listopadu 2015

Marvelovské duo obsazuje nové postavy včetně Jarvisovy ženy

Populární drama Agents of S.H.I.E.L.D., které na televizních obrazovkách září už třetím rokem, mezi své řady přivítá novou posilu. V několika epizodách se bude pravidelně objevovat herec Mark Dacascos, který získal roli Giyery, vedoucího ochranky S.H.I.E.L.D.u. Herce si můžete pamatovat například ze seriálu Hawaii Five-O.

S castingy nezaostává ani druhý marvelovský kousek, Agent Carter. Před nedávnem jsme vás informovali o účasti herce Kurtwooda Smitha a nyní se na seznam nově příchozích přidávají další jména. Prvním z nich je seriálový veterán Ken Marino, který se v minulosti představil v seriálech jako jsou například Veronica Mars, Marry Me nebo Wet Hot American Summer. V Agent Carter si zahraje mafiánského bosse Josepha Manfrediho, který bude pomáhat Peggyině (Hayley Atwell) protivníkům s jejich plány. Objeví se v několika epizodách.

Zajímavostí je, že se nejedná o první spolupráci mezi Marinem a showrunnerkami seriálu Tarou Butters a Michele Fazekas. Dámy jsou totiž také tvůrkyněmi seriálu Reaper, ve kterém se Marino před pár lety objevil.

„Spolupráci s Kenem jsme si zamilovali už tehdy, kdy pro nás v Reaperovi ztvárnil roli homosexuálního ex-démona a moc nás potěšilo, že je volný i pro tuto roli. Jeho rozsah je neuvěřitelný – s klidem dokáže přejít od komedie přes romantiku k dramatu. Snadno se pro něj něco píše, protože zvládne zahrát prakticky cokoliv,“ sdělili výkonní producenti Agent Carter, Butters, Fazekas a Chris Dingess.

Dále byla také obsazena role Jarvisovy (James d'Arcy) manželky Any, která byla během první série několikrát zmiňována. Roli získala holandská herečka Lotte Verbeek, známá především ze seriálů The Borgias a Outlander. V seriálu se představí také herečka Wynn Everett (Mind Games), která ztvární úlohu záporačky Whitney Frost, komiksovou Madame Masque. Vysoce postaveného manžela Whitney, Calvina Chadwicka, si zahraje herec Currie Graham (Murder in the First). Těšit se můžete také na herce Reggieho Austina (Pretty Little Liars). Ten získal roli osobitého vědce Jasona Wilkese, který okouzlí Peggy.

Druhá série Agent Carter nahradí po Novém roce během pauzy současnou sérii Agents of S.H.I.E.L.D.


Co říkáte na nové castingy? Sledujete oba seriály? Těšíte se na premiéru druhé série Agent Carter?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY