Facebook Twitter E-mail
13. listopadu 2015

ABC Family vyvíjí komedii o životě Nicki Minaj

Nicki Minaj se objeví v novém komediálním seriálu televizní stanice ABC Family (od ledna Freeform), založeném na životě této rapové hvězdy. Pilotní epizoda projektu od produkční společnosti Kapital Entertainment se bude natáčet v rodném městě zpěvačky letos v zimě a pokud vše půjde dobře, stanice si přiobjedná celou sérii.

Rapperka se sice narodila v Saint James (Trinidad a Tobago), ale už jako dítě se přestěhovala do USA. Seriál, jehož scénář napsala Kate Angelo (Sex Tape), se zaměří na vyrůstání Minaj v Queensu v 90. letech minulého století, kde spolu s ní žije celá její energická přistěhovalecká rodina. Důraz bude kladen také na její osobní i hudební vývoj, který vedl k postupnému vzestupu ke slávě.

„Nicki Minaj je síla, se kterou je třeba počítat u všeho, čeho se dotkne,“ říká výkonná viceprezidentka pro program a rozvoj stanice Karey Burke. „Nicki je mezinárodní superstar, ale ne každý ví, jak inspirující a veselý je její pravdivý příběh, a my se nemůžeme dočkat, až se o to podělíme se světem.“

Minaj, Kaplan a Angelo jsou výkonnými producenty spolu se Stellou Bulochnik a Brianem Sherem (Boss), stejně jako s Gee Robersonem.

„Toto je jedno z nejzvláštnějších dobrodružství, do kterého jsem se kdy pustila,“ řekla Nicki. „Nemohla bych být víc pyšná a nadšená ze spolupráce s úžasnou skupinou lidí, jejíž cílem je dát světu něco speciálního.“

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ma-ro
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

luckily
před 101 týdny
Tak tohle vynechám. Nicki mi vůbec nic neříká, je mi strašně nesympatická, ale...
ševča
před 101 týdny
Bože, představte si ten soundtrack...
Tulrika
před 101 týdny
Nicki Minaj je sama dost velká komedie. O čem to bude? Jak se učila třepat...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY