16. 11. 2015

Novinka pod lupou: Master of None

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Master of None
Žánr komedie
Stanice Netflix
Premiéra 6. 11. 2015
Vysílání celá série najednou
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci Aziz Ansari, Alan Yang
Herci Aziz Ansari, Noël Wells, Eric Wareheim, Lena Waithe, Kelvin Yu, Todd Barry, H. Jon Benjamin, Shoukath Ansari, Fatima Ansari

Jednou větou

Komedie sleduje osobní a pracovní život Deva, třicetiletého herce žijícího v New Yorku.

Podobné seriály

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Netflixácká komedie, o které nikdo neslyšel až do tohoto týdne. Proběhla premiéra a náhle je z tohoto seriálu jedna z nejúspěšnějších novinek roku. Po tak vysokých hodnoceních jsem byla zvědavá, co na mě vybafne, a teda za mě nic moc. Je to docela drsná realita, které se upřímně děsím. Jde o seriál, který v sobě míchá dvě klasiky – komedii o partě věčně nedospělých dospělých přátel a komedie o rodině. Hrdina je rozpolcen, jestli vlastně chce děti, nebo ne, a zkusí si hlídání. Já osobně bych ty spratky povraždila hned, jak by začali tak šíleně vřískat a vztekat se, že chtějí jít tam a ne jinam. Asi je jasné, že nejsem úplně mateřský typ :D Každopáně se vážně bojím, že tohle je zobrazení všední reality a jestli mě něco podobného někdy potká, tak že ty haranty fakt zabiju.

I když mi ale téma nesedlo, tak uznávám, že to není nejhůř napsané. Scénář je nejsilnější stránka celého seriálu, komedie obsahuje i pár opravdu vydařených scén, u kterých se srdečně zasmějete. Herecké obsazení je až nepříjemně obyčejné, nebo jak říká Fruiko, herci vypadají jako normální lidi, ne modelky a modelové, na které jsme zvyklí z většiny jiných amerických pořadů.

Po pilotu si nejsem jistá, jestli si pustit i další díly. Možná stojí za to dát tomu šanci a podívat se, jak se to bude vyvíjet, protože po jednom díle přesně nevíte, co je vlastně cílem tohoto seriálu. Ale ty vtipné scény asi stojí za to ještě pár dalších dílů zkusit. Navíc je máme všechny pohromadě, takže pokud máte náhodou volný večer, tak tohle může být dobrý krátký maratonek.
  • scénář
  • několik povedených vtipů
  • uvřískaní malí haranti na zabití
60 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
flyboyeda

flyboyeda

Ale uz treba druhy dil je naprosto epicka generacni jizda... Neni to uplne top strop bomba, ale kdyz si...
před 253 týdny
lukascoolarik

lukascoolarik

Mě teda pilot celkem nenadchl a od těch 100 % na Rotten Tomatoes jsem čekal bombu epických rozměrů,...
před 253 týdny
Další články k tématu