16. 11. 2015

Charlie Sheen kápne božskou. Je HIV pozitivní?

Charlie Sheen kápne božskou. Je HIV pozitivní?

Poslední týden či dva koluje internetem znepokojivá zpráva. Jeden z hereckých veteránů, který si plnými doušky užíval své slávy, skončil s neblahými následky. Všechny jeho úlety a milostné aférky vyvrcholily tím, že se herec nakazil virem HIV. Dosud však zdroj nepotvrdil, o kterého herce by mohlo jít.

Jedním z kandidátů na předních příčkách byl Charlie Sheen. Popis nejmenovaného herce na hvězdu z Two and a Half Men, Anger Management, Spin City a dalších seriálů sedí dokonale. Sheen je stejně známý svými seriálovými a filmovými rolemi, jako skandály, závislostí na alkoholu a drogách a v neposlední řadě také svým bouřlivým mládeneckým životem.

Ačkoliv stále nebylo oznámeno, že by mělo jít opravdu o Sheena, poslední novinka k tomu přímo míří. Herec se v úterý objeví v talkshow Today Show, kde v „odhalujícím rozhovoru herec odhalí svůj zdravotní stav“. Podle bulvárního plátku TMZ Sheen v rozhovoru prozradí, že je HIV pozitivní.

Mluvčí NBC zprávu odmítl komentovat, takže si musíme počkat do zítřka, co rozhovor se Sheenem přinese za informace.

Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
Squerago
hodně dávno
Pajky

Pajky

Kolik mu zbývá času těžko říct. Podívej na Magica Johnsona...
hodně dávno
Aldyska

Aldyska

Myslím si, že tak ako každý hovorí, svojím životným štýlom si o to koledoval. Tak sa stala hrozba...
hodně dávno
Další články k tématu