Facebook Twitter E-mail
16. listopadu 2015

Charlie Sheen kápne božskou. Je HIV pozitivní?

Poslední týden či dva koluje internetem znepokojivá zpráva. Jeden z hereckých veteránů, který si plnými doušky užíval své slávy, skončil s neblahými následky. Všechny jeho úlety a milostné aférky vyvrcholily tím, že se herec nakazil virem HIV. Dosud však zdroj nepotvrdil, o kterého herce by mohlo jít.

Jedním z kandidátů na předních příčkách byl Charlie Sheen. Popis nejmenovaného herce na hvězdu z Two and a Half Men, Anger Management, Spin City a dalších seriálů sedí dokonale. Sheen je stejně známý svými seriálovými a filmovými rolemi, jako skandály, závislostí na alkoholu a drogách a v neposlední řadě také svým bouřlivým mládeneckým životem.

Ačkoliv stále nebylo oznámeno, že by mělo jít opravdu o Sheena, poslední novinka k tomu přímo míří. Herec se v úterý objeví v talkshow Today Show, kde v „odhalujícím rozhovoru herec odhalí svůj zdravotní stav“. Podle bulvárního plátku TMZ Sheen v rozhovoru prozradí, že je HIV pozitivní.

Mluvčí NBC zprávu odmítl komentovat, takže si musíme počkat do zítřka, co rozhovor se Sheenem přinese za informace.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 200 týdny
R.I.P
Pajky
před 200 týdny
Kolik mu zbývá času těžko říct. Podívej na Magica Johnsona...
Aldyska
před 200 týdny
Myslím si, že tak ako každý hovorí, svojím životným štýlom si o to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY