Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2015

Komedie na ABC budou mít prodloužené série

Jako již tradičně, i v této sezóně stanice ABC objednává extra epizody svých seriálových veteránů. Štěstí se usmálo na středeční komediální blok. Seriály The Middle (Průměrňákovi), The Goldbergs (The Goldbergs) a Black-ish se dočkají dvou epizod navíc, celkem tedy budou jejich aktuálně běžící série obsahovat 24 dílů. O stejném čísle nyní stanice jedná s produkčním studiem ohledně seriálu Modern Family (Taková moderní rodinka).

Kromě středečních komedií slaví také v úterý vysílaný Fresh Off the Boat, jehož sláva je na přímém vzestupu. Loni šlo o překvapivý hit, který dokázal uspět i s nasazením v midseason. První řada má pouze 13 epizod, druhá jich dostala již 22 a ABC nyní přiobjednala další dvě půlhodinovky, takže se fanoušci dočkají také 24 epizod.

Pro komerční stanice (Velkou pětku) je standardní postup objednávat epizody nad rámec klasických 22 dílů svým nejsilnějším seriálům. Veteráni jako Modern Family nebo The Middle se dočkali 24 epizod v dosud všech sériích.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 100 týdny
Paráda, nič prekvapivé, ale som veľmi rád. :) Modern Family a The Middle si...
justynajohnson
před 100 týdny
Průměrnákovi jsou mojí srdcovkou,takže za každý díl navíc jsem spokojená.
Sop Hie
před 100 týdny
Taká obyčajná rodinka a Taká moderná rodinka sú moje srdcovky a získali si ma...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY