Facebook Twitter E-mail
20. listopadu 2015

Do Idolu se vrátí všichni porotci

American Idol: The Search for a Superstar se v lednu 2016 vrátí se svou poslední sérií. Bude to velká událost, o tom nás stanice Fox začala přesvědčovat již během Upfronts. Již dříve bylo oznámeno, že se vrátí aktuální složení poroty, tedy Keith Urban, Jennifer Lopez a Harry Connick Jr., a také moderátor Ryan Seacrest, který je u Idolu od první série.

Seacrest nyní odhalil další střípek nových informací. Během rozhovoru na červeném koberci moderátor uvedl, že se v poslední sérii vrátí všichni bývalí porotci.

„Mluvil jsem s němi všemi poměrně nedávno a my jako tým jsme se bavili o tom, že se vrátíme zpátky a uděláme něco velkého. Teď jen zbývá vymyslet, jak se to všechno provede.“

Prvních osm sérií hodnotila soutěžící porota ve složení Simon Cowell, Randy Jackson a Paula Abdul. Paula odešla po osmičce a Simon v roce 2010. V dalších letech se v porotcovském křesle octly např. Mariah Carey, Nicki Minaj nebo Ellen DeGeneres.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

drzoun
před 218 týdny
Tady už by to pomalu taky mohlo utichnout. Tv Nova měla Superstar 1-3,...
sandokan555
před 218 týdny
Vazne uz tolko ich bolo? hmm jedine koho si pamatam ako tak boli u vas...
silvienka
před 218 týdny
Tak celkem se chytila Celeste, dál např. Cmorík, Harich a Gunčíková, která...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY