21. 11. 2015

Novinka pod lupou: Donny!

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Donny!
Žánr komedie
Stanice USA Network
Premiéra 10. 11. 2015
Vysílání každé úterý večer
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: rating 0.24 a 0,70 milionu diváků

Kdo?

Tvůrci Donny Deutch, Angie Day
Herci Donny Deutch, Meera Rohit Kumbhani, Fiona Robert, Tina Casciani

Ve zkratce

Donny je populární moderátor vlastní talkshow. Jeho povaha se však neslučuje s obrazem hodného a bezproblémového muže tak, jak se prezentuje na veřejnosti. Donny však díky svému bystrému úsudku a umění improvizace dokáže vybruslit i z té nejprekérnější situace, do které se chvíli předtím namočí. Život mu neulehčují (nebo snad on jim?) jeho dvě děti, které vychovává ve střídavé péči. Naštěstí má po ruce hned tři asistentky, které mu vždy ochotně poradí a zařídí, co je potřeba.

Podobné seriály

Master of None
Mulaney
The Jim Gaffigan Show
Rob
Saint George
a další na podobný způsob, kdy seriál stojí na svém tvůrci/hlavním hrdinovi

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Tak tohle nabralo docela zajímavé obrátky v posledních deseti minutách! Na začátku to vypadalo na zajímavé romanticko-psychologické drama o dvou mužích, kteří by mohli v dnešníZajímavá komedie, která rozhodně nesedne každému. Velmi specifický typ humoru, který se nesnaží za každou cenu vyvolat výbuchy smíchu, ale spíše se nenápadně chlubí chytrým scénářem a především výkonem hlavního herce/komika. Přiznávám, že já nejsem úplně cílový divák, který si každý díl bude užívat od začátku do konce, ale na druhou stranu už letošní sezóna přinesla celou řadu o mnoho horších pilotů.

Hlavní hrdina je na pěst, ale nemůžu mu upřít, že dokáže z nemožné situace geniálně vybruslit. Jeho tým je správně šílený, ale zároveň se drží v hranici vkusu, takže se nenudíte a zároveň vás neurazí ničí chování. Plusové body seriál získává i za dům moderátora, který je krásně světlý, i když vyjít tolik pater nahoru je pořádný workout sám o sobě :D

Reklama na kečup byla trapná. Je jasné, že ji tam museli nějak vměstnat a řekli si, že takhle natvrdo mimo jakýkoliv dějový příběh to bude správně anarchické. Ale pro mě nebylo.
  • chytrý scénář
  • reklama na kečup
  • děti
60 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu