Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2015

Matt Bomer bude zářit v pilotu od Amazonu

Herec Matt Bomer to s perfektně padnoucím oblekem a kravatou vždycky uměl. Jeho fanoušky tedy jistě potěší, že i ve svém dalším projektu se bude držet stylu, i když trošku odlišného, konkrétně stylu 30. let minulého století. Byl totiž obsazen do hlavní role pilotu The Last Tycoon, který objednala streamovací služba Amazon.

The Last Tycoon vzniká na motivy posledního a nedokončeného románu Scotta Fitzgeralda a je inspirován životem filmového velikána Irvinga Thalberga, kterým je inspirována hlavní postava. Hrdinou je Monroe Stahr (Bomer), první úspěšný hollywoodský výkonný producent. Projekt sleduje jeho cestu na vrchol moci a soupeření se svým někdejším mentorem a nynějším ředitelem produkčního studia, Patem Bradym. Brady je postava, která se inspiruje Louisem B. Mayerem. Potenciální seriál ukazuje sex, násilí a stupňující se ambice Hollywoodu ve 30. letech.

Projekt produkuje, scénář píše a pilot režíruje Billy Ray.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 99 týdny
Takového fešáka můžu vidět i bez obleku,ale je pravda,že Mattovi kravata...
Foxley
před 99 týdny
Matt je super, tak snad mu to nebude bránit v natáčení AHS :)
ševča
před 80 týdny
Tak to zní hodně dobře. Jenom aby to nepřehnali příliš...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY