Facebook Twitter E-mail
24. listopadu 2015

Blindspot: Víme, kdo potetoval Jane

Upozornění: Článek obsahuje spoilery z pondělní epizody

Všimli jste si, že názvy epizod novinky Blindspot jsou vlastně anagramy? Z názvu epizody zimního finále – Evil Handmade Instrument, se dá vyluštit spravný název – Unveil the Mastermind neboli Odhalit génia (nebo toho, kdo za celým plánem stojí). Seriál rozhodně včera dostál názvu epizody; skutečně jsme se dozvěděli, kdo je zodpovědný za všechna tetování na těle Jane. Šok… není to nikdo jiný, než sama Jane!

Jane se dozví velké odhalení skrze nahranou videozprávu na iPhonu, na které její minulé já mluví k jejímu současnému já: „Jestli tohle sleduješ, mise pokračuje podle plánu,“ říká Jane ve videu a pokračuje: „Vím, že jsi vystrašená, vím, že jsi zmatená, vím, že chceš vědět, kdo ti tohle udělal. Odpověď jsi ty. Tetování, vymazání paměti, poslání tě ke Kurtovi Wellerovi, to všechno byl tvůj nápad, tvůj plán. Udělala sis to sama.“

Otázka je proč? Zprávu Jane doručil záhadný muž se třemi tetováními, který Jane sledoval a zachránil od mučení ředitelem CIA Tomem Carterem, který byl během akce usmrcen. Z videa od Jane jsme se dozvěděli, že muž se jmenuje Oscar a hrdinka mu může věřit, to je však zatím vše, co o něm víme.

Blindspot se vrátí po zimní pauze v únoru 2016.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Winnie 2.0 윈이
před 98 týdny
SPOILER » Who Is Jane Doe? Taylor Shaw, the missing girl? or maybe not The...
lukascoolarik
před 98 týdny
O těch zakódovaných názvech dílů jsem věděl, ale že je to až takhle...
Winnie 2.0 윈이
před 98 týdny
To jo, jsem zvědav, co dalšího nachystají. Tohle jsem našel na internetu,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY