Facebook Twitter E-mail
27. listopadu 2015

Novinka pod lupou: Highston

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Highston
Žánr: drama / komedie / retro
Stanice: Amazon
Premiéra: 21.11.2015 (pilot), seriál prozatím nebyl objednán
Vysílání: -
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: -
Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci: Bob Nelson
Herci: Lewis Pullman, Mary Lynn Rajskub, Curtis Armstrong, Flea, Chris Parnell, Shaquille O'Neal, Kurt Fuller

Ve zkratce

Highston Liggets je devatenáctiletý milý mladík, který stojí na pokraji dospělosti. Když se však Highston dostane do světa, do situace, které nerozumí, stáhne se do své vlastní mysli, ze které mu vyskakují slavní kamarádi, společníci a mentoři. S jejich šílenými a vášnivě podanými radami se Highston vypořádává s okolím.

Podobné seriály

Eli Stone
Happyish
The Secret World of Alex Mack (Tajuplný svět Alex Mackové)

Trailer

Není.

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Zajímavá komedie. Určitě něco takového nevidíte na každém rohu, a to jak nápad, tak jeho samotné zpracování. Chvíli mi trvalo, než jsem si na tón komedie zvykla. I když je to totiž fikce (a kor dvojnásobná, když se odehrává vlastně jen v hlavě hrdiny), tak paradoxně ukazuje realitu víc než na realitě stavěné seriály. Highston není komplikovaný hrdina. Je trošku jednodušší a naplno spoléhá na rady svých imaginárních kamarádů. V pilotu jsme se seznámili se dvěma z nich a oba plochost Hingstonovy osobnosti naplno vynahrazují.

Až nevěřícně nakažlivá je energie, kterou svým hereckým výkonem vyzařuje Flea, zpěvák skupiny Red Hot Chili Peppers. Vlastně oba kamarády tvůrci geniálně obsadili, oba jsou úplné opaky a když ten malý hubený drzoun začne hláškovat s méďovitým Shaquem, vzniknou skvělé komediální situace. Škoda jen, že samotný Highston nemá moc co nabídnout, oba zmínění herci hrdinu úplně válcují. Od pilotu tak odcházíte s plnou hlavou zážitků na tyhle dva, ale samotná hvězda komedie je spíše zastíněna, než aby sama jasně zářila.

+ Flea, Shaq a jejich interakce

- hlavní hrdina
- některé scény jsou dovedeny až do extrému

Moje hodnocení pilotu: 60 %

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY