Facebook Twitter E-mail
25. listopadu 2015

Tvůrci HIMYM chystají pro CBS nové komedie

Jména jako Carter Bays a Craig Thomas si dnes většina diváků spojí s legendárním kouskem How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), který nám dělal radost devět let a rozloučil se rozporuplným finálním dvojdílem na konci března loňského roku.

To by to však nebyli oni tvůrci, aby spolu znovu neusedli ke stolu a nezačali pracovat na dalším komediálním projektu, tentokrát se jménem New York Mythological. Pilotní epizodu napíší a budou zároveň produkovat ve spolupráci se SonyTV, kdy s touto společností byla v červnu vytvořena dohoda, a dále za pomoci scenáristy Briana Bockratha. Děj se bude točit kolem dívky, která se přestěhovala ze západu na Manhattan a je okouzlena krásou města New York.

A do třetice všeho dobrého jmenovali do budoucna ještě jeden komediální výtvor s názvem My Time/Your Time, kdy tentokrát Bays a Thomas přizvou do tvůrčího týmu Hilary Winston. Projekt pojednává o mladém páru, který si začne vztah na dlouhou vzdálenost, s čímž se samozřejmě pojí spousta překážek a obtíží.

HIMYM byl vůbec prvním seriálem, pod kterým jsou zmínění tvůrci podepsáni. Z komedie se rychle stal jeden z nejúspěšnějších seriálů dekády. Loni se mluvilo i o spin-offu How I Met Your Dad, který se však nesetkal s dobrou odezvou a nedostal se za pilotovou fázi.


Měli jste rádi Jak jsem poznal vaši matku a vracíte se k němu i dnes? Co si myslíte o dalších plánech tvůrců HIMYM?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Livik
před 99 týdny
V takomto pripade mi velmi chyba tlacitko like... takze LIKE!!! :)
IcePrincess
před 99 týdny
Děkuji.
ševča
před 80 týdny
nic extra nápad + tvůrci = ode mě žádný zájem Ti dva by museli přijít...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY