Facebook Twitter E-mail
24. listopadu 2015

Clarkson, Hammond & May se vrací na BBC

Na BBC se vrací moderátoři britské automobilové show Top Gear Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May s premiérovými epizodami ve speciálu Top Gear: From A-Z.

Ve speciálu, který bude čítat dvě epizody, se podle BBC objeví „úžasné záběry, fakta ze zákulisí a překvapivé statistiky z třináctiletého vysílání největší motoristické show. Diváky rozesmějí ty nejlepší, nejzvláštnější i nejhloupější momenty Top Gearu v abecedním pořadí, přičemž každé z písmen uvede hvězdný host.“

To ovšem neznamená, že televize zapomněla na Clarksonovy průšvihy a odchod jeho kolegů Hammonda a Maye. Jelikož trojice pro BBC již nepracuje, nic nového se v epizodách neobjeví a komentování filmů převezme 48letý britský komik John Bishop, který se jako jedna z hvězd v autě za rozumnou cenu objevil v prvním díle šestnácté řady pořadu.

Už příští rok by měl moderování britského Top Gearu převzít známý britský rádiový a televizní moderátor Chris Evans. Stejně tak bude mít napilno i původní moderátorská trojice, která se objeví na Amazon Prime.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 107 týdny
A já už myslela, že se vrací s plnou parádou. Věděla jsem, že je to...
Drunk_Queen
před 107 týdny
Za ten lehce zavádějící nadpis se všem fandům omlouvám :D
Drunk_Queen
před 102 týdny
První epizoda speciálu se bude vysílat dnes večer v osm hodin britského...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY