28. 11. 2015

Novinka pod lupou: South of Hell

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název South of Hell
Žánr drama / horor / nadpřirozený
Stanice WE tv
Premiéra 27. 11. 2015
Vysílání každý pátek večer
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci Matt Lambert
Herci Mena Suvari, Zachary Booth, Bill Irwin, Drew Moerlein, Lamman Rucker, Paulina Singer, Lydia Hearst, State Holmgren, Lauren Vélez

Ve zkratce

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Od tohoto seriálu jsem čekala pořádný horor, ale bohužel, odcházela jsem s prázdnou. I když ho tak stanice charakterizuje, minimálně během pilotu se rozhodně bát nebudete. Jde o nadpřirozené drama s démony, které bere samo sebe příliš vážně, na rozdíl např. od Ash vs Evil Dead.

Jde vidět, že South of Hell je dost amatérsky zpracován. Nepřirozený a až přehnaně grafický vzhled démonů, klišovité dialogy a scénář, který obecně nedává svým postavám možnost osobního vývoje. Herečka Mena Suvari vynikla už svým výkonem ve filmu American Beauty, tady ale nedostává prostor zazářit, a to i přesto, že hraje hned hlavní dvojroli. Ostatní tam už úplně byli jen do počtu a v podstatě jsme se o nich téměř nic nedozvěděli, což se ale samozřejmě může s přibývajícími epizodami ještě změnit.

Ale musím uznat, že konec epizody navnadil na to, abych sledovala dál. Půjde o provázaný příběh, který se bude kombinovat s epizodními vymítajícími dějovými linkami. Pokud se vám líbil Vymítač ďábla nebo podobné filmy, určitě tuto moderní verzi známého příběhu zkuste.
  • dějová provázanost epizod
  • trocha akce
  • hororové klišé: dítě posedlé ďáblem
  • slabý scénář
60 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
verunkabrožová

verunkabrožová

Vymítače dábla miluju a tohle téma se mi hrozně líbí,takže tomu asi přijdu na chut.Mena Suvari se mi...
před 244 týdny
Další články k tématu