Facebook Twitter E-mail
29. listopadu 2015

Vrátí se Dexter?

Aktualizováno: Stanice Showtime vydala prohlášení, že aktuálně není žádná forma pokračování seriálu v plánu.

Tento týden se nám po dlouhé odmlce ozval Dexter. K překvapení fanoušků se na oficiálním twitterovém účtu seriálu objevila nová zpráva:

Ti, kteří tento Dexterův účet pravidelně sledují, ví, že se sem přidávají v současné době už jen aktuality o videohře nebo reklama na věci se značkou Dextera. Nový post tvrdí, že „jeho nože jsou čerstvě nabroušeny“. Fanoušci tedy začali ihned dumat nad tím, jestli zpráva náhodou nepovede k novinkám o možném chystaném rebootu slavného seriálu.

Zdroje uvádí, že návrat Dextera je jedna z věcí, o které na Showtime velmi vážně uvažují. Ředitel stanice David Nevins během novinářského turné TCA diskutoval o několika možných nových seriálech, ale také se vyjádřil k nápadu vzkříšení starých oblíbenců, mezi kterými Dexter nechyběl.

„Dexter je jeden z těch seriálů, u kterého přemýšlím o pokračování. Je pouze otázka, kdy je na to ten správný čas. Pokud by měli tvůrci zájem se do toho pustit, určitě bych si je vyslechl a určitě bych se na Dextera podíval.“

Pokud by nešlo o přímé pokračování, mohlo by jít také o spin-off. Některé zdroje uvádí, že se o spin-offu mluvilo ještě dříve, než samotný seriál skončil. Nevins tehdy uvedl, že by nemohl jen tak udělat přímé pokračování úvodního seriálu: „Musel by to být nový seriál. Aktuálně nemám zájem jen o návazné pokračování.“


Co myslíte? Nese zmíněný Tweet nějaké skryté významy? Nebo jen tvůrci nevinně chtěli popřát fanouškům příjemné svátky a zvrhlo se to díky bouřlivé fantazii diváků? :-)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 102 týdny
**Aktualizováno:** Stanice Showtime vydala prohlášení, že aktuálně není žádná...
kutikk
před 102 týdny
Ja bych nepokračovala ani nad tím neuvažovala. Sice závěrečná řada se mi...
Mr.Gogo
před 102 týdny
Keby boli iný herci už by to nebolo ono,museli by fakt dobre známé tvare...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY