30. 11. 2015

Top Gear zná datum svého návratu

Top Gear zná datum svého návratu

Poté, co odhalil, že se stane novým moderátorem nejslavnějšího britského motoristického pořadu Top Gear, Chris Evans nyní odhalil, kdy ho v jeho nové roli budou moci diváci zahlédnout na televizních obrazovkách poprvé.

A které datum si tedy mají nedočkavci zakroužkovat v kalendáři? Čekání nebude dlouhé, neboť Top Gear v čele s novým moderátorem se objeví už v neděli 8. května 2016.

Během účinkování v kulinářském pořadu BBC1 Saturday Kitchen Evans v rozhovoru s moderátorem Jamesem Martinem uvedl, že natáčení bude dokončeno ve čtvrtek 5. května 2016 a na obrazovky se první epizoda dostane právě v neděli 8. května. Svěřil také, že už započala výroba filmů a že se v lednu chystá první natáčení na jiném kontinentě – konkrétně za velkou louží v Americe.

Nový Top Gear ovšem stále doprovází několik nezodpovězených otázek. Tou zřejmě nejdůležitější je to, kdo bude moderátorovým kolegou, nebo jestli 49letý Evans bude pořadem provázet sám.

BBC2 by měla příští rok uvést celkem 16 epizod nové inkarnace známého pořadu. Ty se budou vysílat ve stejný den, ve který se po třináct let objevovala verze s triem Clarkson, Hammond & May (potažmo Clarkson, Hammond & Dawe během první řady) a dá se očekávat, že nově obsazená verze podědí i vysílací čas v 8 hodin večer britského času.

Nudit se příští rok nebudou ani fanoušci tria Clarkson, Hammond & May, kteří se objeví v dosud nepojmenované show, kterou bude vysílat Amazon Prime. Ještě předtím se ale trio naposled rozloučí s BBC, která bude o Vánocích vysílat dvojdíl Top Gear: From A-Z, ve kterém se objeví shrnutí jejich třináctileté éry.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Evans se už v Top Gearu objevil jako host a myslím, že v nějaké vlastní show by mohl být skvělý,...
před 280 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Bez tria-Clarkson,May a Hammond to nemá cenu,Evans mi vůbec nevadí,ale tenhle pořad mám prostě zafixovaný...
před 280 týdny
Tulrika

Tulrika

Tak to jsem zvědavá. Nedovedu si to úplně představit
před 280 týdny
Další články k tématu