Facebook Twitter E-mail
1. prosince 2015

Fox chystá seriálového Ramba!

Stanice Fox očividně na remaky slavných filmů nezanevřela, a to ani přes nedávný propadák ve formě Minority Report. Dnes bylo oznámeno, že Fox vyvíjí seriálový projekt Rambo: New Blood.

Jméno/značku jistě všichni dobře znáte. Rambo je jedna z legendárních filmových akčních sérií minulého tisíciletí, která vyšvihla jméno Sylvester Stallone mezi největší hvězdy stříbrného plátna. Právě zmíněný herec stojí za potenciální seriálovou novinkou.

Rambo: New Blood bude sledovat vztah veterána z Vietnamu Johna Ramba s jeho synem J.R., který je bývalý námořní SEAL. J.R. se ve filmech dříve neobjevil. Stallone bude u potenciálního hodinového dramatu výkonným producentem, scénáře se ujme Jeb Stuart. Prozatím není jasné, zda si Stallone zopakuje svou slavnou roli, nebo zda se bude hledat nový herec.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

themacs
před 102 týdny
J.R. se ve filmech dříve neobjevil. To je jasné no, předtím byl jen...
justynajohnson
před 102 týdny
No to snad.....?Já se zblázním,já se zblázním :) :)
ševča
před 92 týdny
Tak ty byly v posledních letech aspoň dva. Ale dokážete si to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY