Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2015

The CW se rozjíždí

Čtyři. To je počet projektů, které si stanice CW stihla objednat jen během posledních několika málo dnů. Znamená to, že se můžeme rozloučit s našimi oblíbenými seriály? Ne tak docela. Projekty jsou základní fáze, pak se z nich probere to nejlepší do pilotů a až z pilotů hrstka šťastlivců dostane seriálovou objednávku. Prozatím tedy můžete být relativně v klidu. To ale neznamená, že si potenciální novinky nepředstavíme.-

Transylvania
Příběh je zasazen do roku 1880. Tvrdohlavá mladá žena se vydává na dobrodružnou cestu z New Yorku do Transylvánie ve snaze nalézt svého pohřešovaného otce. Hrdinka spojí síly s neprávem propuštěným skotským detektivem a oba jsou svědky zrodu těch nejznámějších příšer a zločinců historie.

No Tomorrow
Projekt se inspiruje latinskoamerickým seriálem How to Enjoy the End of the World, který byl v roce 2013 nominován na Emmy v kategorii zahraniční seriál. Hlavní hrdinkou je Sarah, kontrolorka kvality, která má ráda svoje útulné bezpečí. Problém nastává, když propadne kouzlu Xaviera, který je lehkomyslný a vyhledává nebezpečí a cokoliv, co mu zvedne adrenalin v krvi. Sarah se dozví, že Xavier žije bez zábran, protože věří, že se blíží apokalypsa, a to konkrétně za osm měsíců a 12 dnů.

Za projektem stojí výkonný producent Ben Silverman spolu s producentkou Corinne Brinkerhoff. Projekt je plánován jako potenciální společník pro novou řadu Jane the Virgin.

Cry
Drama o možnostech věčného života, kterého by mohlo být dosáhnuto díky kryogenní konzervaci. Hlavním hrdinou je doktor, který dojde k průlomu; zjistí, jak znovu oživit kryogenně zachovalé lidi. Jako prvního pokusného králíka si zvolí rozmražení vlastního otce. Doktor si však neuvědomí, že druhá šance na život sebou přináší nejen světlou stránku, ale také zničující důsledky.

The Beautiful Bureaucrat
Drama je adaptací nedávno publikovaného stejnojmenného románu od Helen Phillips. Když mladá žena získá práci v tajemné firmě, zjistí, že informace, které pro společnost získává, slouží jako výstavba databáze, která má moc ovlivnit osud… včetně osudu hrdinky samotné.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adrian "A.C." Conor
před 102 týdny
Teším sa na Transylvania, len nech to zasadia do histórie. Ak sa to bude...
ufonka
před 102 týdny
Docela mě zaujaly Transylvania a No Tomorrow. Uvidíme, co z toho CW udělá.
ševča
před 57 týdny
Zdá se to jenom mně, nebo CW vždycky to nejlepší neobjedná?

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY