Facebook Twitter E-mail
7. prosince 2015

Fear The Walking Dead povyšuje jednu z postav

Natáčení druhé řady Fear the Walking Dead, která bude obsahovat 15 epizod se přemístilo do města Bajo v Mexiku.

Stanice AMC slibuje, že druhá řada se ponese v zcela jiném duchu, až se seriál na jaře vrátí na televizní obrazovky. Herec Colman Domingo, který v ději představuje tajemnou postavu jménem Strand, byl povýšen mezí hlavní postavy seriálu. Tvůrce Robert Kirkman a scenárista Dave Erickson příběh na konci první série posunuli dál a zanechali postavy v nejisté situaci, když v posledních momentech jsme mohli zahlédnout loď Abigail, která patří právě Strandovi.

„Jsme moc nadšení z průběhu natáčení, obzvláště když jsme produkci přestěhovali do Mexika,“ prohlásil Erickson. „Studio Baja je místem, kde se zrodily velmi úspěšné snímky orientované právě na mořské prostředí. Máme tak výbornou příležitost nastartovat děj správným směrem.“ Scenárista dále prozradil, že děj druhé řady se bude odehrávat jak na souši, tak na moři a naši hrdinové pochopí, že armáda se plánuje z pevniny přemístit právě na vodu. Souš není již tak bezpečná, minimálně v jižní Kalifornie. V této oblasti má loď velké množství lidí a lze tak očekávat, že tento plán nebudou mít jen naši hrdinové. Všichni se budou snažit přežít. „Loď Stranda je kvalitní a prostorná, proto možné, že o ni bude na moři zájem. Nabízí se pak otázka, kdo je více nebezpečný, chodci, či lidé?“ uvedl Erickon.

AMC zatím nezveřejnila datum premiéry druhé řady.


Co vy a Fear The Walking Dead? Udělala na vás první řada dojem?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Annett
před 101 týdny
Tak na tohle se vážně těším. Začátek konce se mi dost líbil a myslím, že druhá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY