Facebook Twitter E-mail
11. prosince 2015

Hádanka: Který pár bude ohrožen dávným závanem z minulosti?

Aktualizováno: Odpovědí je The Good Wife – Eli konečně prozradil Alicii pravdu o tom, že před lety vymazal na záznamníku vzkaz od Willa, ve kterém jí vyznal lásku.

Jeden z nejpopulárnějších současných televizních milostných příběhů je v ohrožení! Všichni jsme měli za to, že hrozba, která se nyní opět vynořuje, je dávno zakopaná a zapomenutá. Nikdy ale nemůžete s ničím počítat, zvlášť v seriálovém světě.

Jeden ze seriálů Velké pětky čeká velmi brzy návrat bývalé stálé postavy, která ovlivní nejen životy a vztah zmíněného páru, ale také všechny postavy, které jsou zapleteny do pavučiny vztahů kolem této dvojice.

I když možná nedojde k rozchodu tohoto páru, návrat postavy téměř jistě znamená krveprolití, jakmile během následujících pár epizod pravda vyplave na povrch. Pravda o minulém velmi špatném chování zanechá na zmíněném provinilci jasně následky, ale ty teoreticky můžou vyústit v něco pozitivního… možná odměnu během předávání cen Emmy 2016?

Nápovědy:
- Událost bude mít téměř jistojistě nepěkné následky pro jiný, prozatím tolik nezakořeněný vztah
- Řekne ale vůbec bývalá vedlejší a/nebo stálá postava „Zdravím“?
- V klidu nemůžou být zatím ani fanoušci, kteří se svého seriálu dočkali v odpovědích na minulé hádanky.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

maneckaaa
před 84 týdny
Ví se už řešení hádanky? :)
ragelly
před 84 týdny
Zatím se neví :)
ragelly
před 65 týdny
Odpověď: SPOILER » The Good Wife «

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY