Facebook Twitter E-mail
11. prosince 2015

Supergirl: Nové tváře pro Silver Banshee a mladého Supermana

Diváci Supergirl budou moct brzy spatřit tvář slavného bratrance Kary, ale také její velké soupeřce Silver Banshee.

Seriál, který má dosud omezenou přítomnost Supermana jen na několik stínů, je připravený odhalit Muže z oceli na začátku roku 2016 – ale je tu malý twist: Superman, se kterým se setkáme, nebude skákat z budovy na budovu, jak bychom předpokládali, ale bude v pubertě.

Podle informací tvůrci hledají třináctiletého herece se „vzhledem budoucího velkého muže“, který by potenciálně mohl hrát roli Kal-Ela aka budoucího Muže z oceli. Malý Superman se poprvé objeví ve 13. epizodě letošní sezóny prostřednictvím řetězce flashbacků do minulosti, které vytvoří drahocenné pouto mezi ním a Karou.

Hvězda seriálu Chasing Life, herečka Italia Ricci se připojí k obsazení seriálu ve víceepizodné roli. Bude hrát Siobhan Smythe, u které později se ukáže, že je velká soupeřka pro Supergirl (Melissa Benoist), když na sebe bere plášť padoušky Silver Banshee.

Supergirl, která získává povětšinou kladná hodnocení, v poslední době dostal objednávku na sedm dalších epizod, čímž se běh tohoto nováčka prodloužil minimálně na dvacet dílů.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ma-ro
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

migilko
před 97 týdny
Siobhan je postava ze seriálu Banshee, to není náhoda...
ševča
před 93 týdny
Vidět tuhle herečku jako záporačku bude zajímavé.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY