9. 12. 2015

Seriálové osudy: Bitten

Seriálové osudy: Bitten

Kanadská stanice Space dnes oznámila hořkosladkou zprávu pro fanoušky dramatu Bitten. Seriál byl již před několika měsíci prodloužen pro třetí sérii, která samozřejmě stále platí. Dnes jsme se však dozvěděli, že třetí řada bude poslední. Bitten se v příštím roce se svými diváky rozloučí.

Třetí série Bitten se vrátí na televizní obrazovky v novém časovém slotu v pátek 12. února 2016. Vrátí se Laura Vandervoort v roli Eleny Michaels, jediné ženské vlkodlačice na světě. Deset nových epizod má společné téma, kterým je vnitřní boj mezi svými povinnostmi a rodinou.

„S bezkonkurenční Laurou Vandervoort v čele se z Bitten stalo dravé drama, na které jsme velmi pyšní. Jsme moc rádi, že jsme byli svědky toho, jak pevně vyznačil své jméno do značky Space,“ uvedla Tracey Pearce, viceprezidentka společnosti Bell Media. „Spolu s mnoha oddanými fanoušky se již nemůžeme dočkat toho, co se stane s Elenou a zbytkem smečky, až sága Bitten vyvrcholí na konci třetí série.“

V minulých letech byl Bitten jedničkou stanice ve svém časovém slotu ve všech klíčových demo číslech.

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Micuda98

Micuda98

Je to fajn seriál, ale aspoň se trochu vyprázdní můj "již tak dost přecpaný watchlist až...
před 251 týdny
Cherry :-*

Cherry :-*

Tak to mě opravdu mrzí :( Tak snad to bude epické finále, když 3 série bude poslední.
před 251 týdny
Lincey

Lincey

Tak táto správa ma nepotešila, práve tento seriál som sledovala veľmi rada.
před 250 týdny
Další články k tématu