10. 12. 2015

Novinka pod lupou: Tripped

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Tripped
Žánr komedie / akční / sci-fi
Stanice E4
Premiéra 8. 12. 2015
Vysílání každé pondělí večer
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci Jamie Mathieson, Harry Williams, Jack Williams
Herci Blake Harrison, George Webster, Georgina Campbell, Richard Gadd

Ve zkratce

Jedné noci si Milo vezme obzvláště silné halucinogeny a v pokoji se mu objeví jeho nejlepší kamarád Danny. Je tu ale problém – Danny je zarostlý plnovousem, je v brnění a má na sobě meč. Danny tvrdí, že přichází z jiné dimenze a sdělí Milovi důležité poselství, které si hrdina musí rozhodně zapamatovat. Jenže ten je tak zhulený, že nedokáže vnímat ani slovo, natož aby si něco pamatoval.

Shodou náhod se ale Milo a skutečný Danny z jeho světa dostávají na dobrodružnou cestu po různých paralelních vesmírech, a to ve snaze vrátit se zpátky domů. Při svých dobrodružstvích musí čelit různým hrozbám, především pak musí utíkat před nebezpečným zabijákem, který má z nějakého neznámého důvodu jediné poslání – zabít všechny verze Mila a Dannyho, které se ve vesmíru vyskytují.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Miluju překvapení! Když do něčeho jdete a očekáváte „ugh“, ale místo toho se celý díl debilně tlemíte a od pilotu odcházíte naprosto nadšení :) Já to říkám pořád, musí se zkoušet co nejvíc věcí, protože nikdy nevíte, ve které z nich se skrývá poklad! Hned od první chvíle mi připadalo, jako bych sledovala nějaké vzdálené pokračování Misfits. Z celého pilotu srší energie, vtip, stejná atmosféra, jaká se vyskytuje v prvních sériích Misfits, ještě když tam byl Nathan.Spojení komedie a nadpřirozena u Britů prostě funguje, kor když má na svědomí stanice E4. Celá epizoda rychle uteče, nestihnete ani mrknout a je po všem. Na konci zjistíte, že to bylo vlastně super a chcete vidět, co se stane dál. Jestli vám to ještě nedošlo, snažím se ze všech sil nalákat všechny fanoušky, kteří mají rádi Misfits a seriály na podobný způsob, aby se na Tripped podívali. Slibuju, že nebudete litovat! Tohle bude další britská seriálová pecka, která se stane kultovní, slibuju!

  • mix komedie, akce a nadpřirozena
  • vtipní týpci
  • nekonečný potenciál
  • bábi, co vystartuje na vnuka a strká mu ruku mezi nohy, to už je na mě trošku moc :D
90 %
Mé hodnocení
ragelly

Co k tomuhle říct? Vážně, nějak mě nenapadá, jak adekvátně popsat slovy to, co jsem právě viděla. Prostě šílenost. Začátek epizody nebyl zasvěcen dlouhému (a většinou nudnému) představování postav, místo toho jsme byli rovnou vtaženi do děje a něco málo se dozvěděli během něj. Možná i to byl jeden z důvodů, proč jsem se tak skvěle bavila.Seriál ve většině případů nevsází přímo na vtípky, takže jich není tolik (ale není jich ani málo), to ovšem vynahrazuje spousta „WTF momentů“. „WTF“ ve smyslu, že je to tak divné a nezvyklé, až člověku nezbývá nic jiného, než se smát. Z postav mě nejvíce bavil brilantní Milo, ovšem ostatní mu byli v patách. Občas mě sice napadalo, že to možná ubíhá lehce pomalu, ale ten můj výraz, když se zjevily titulky, rozhodně vypovídal, že první díl Tripped skončil nějak moc rychle. Rozhodně Vám doporučuji seriál zkusit, možná za to budete rádi stejně jako já.

  • žádné dlouhé představování postav
  • paralelní lidé v paralelních vesmírech
  • ujeté, neotřelé, zábavné
  • zatím jsem neprohlédla, jak to bude dál
  • scéna s babičkou (to musím uvést kvůli své křehké dušičce)
80 %
Mé hodnocení
Drunk_Queen

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Koukám, že jsme se víceméně shodly, a to jsem se těsně před koukáním už fakt začínala děsit, co mě to čeká :D
před 250 týdny
darebnica

darebnica

Takto vychválené po pilote som tu málo čo videla. Hm, dúfam, že niekto k tomu spraví aj titulky, aby...
před 250 týdny
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Já je mám (krom pěti titulků, nad kterými budu muset zítra ještě popřemýšlet), ale nechce se mi to nikam...
před 250 týdny
Další články k tématu