Facebook Twitter E-mail
10. prosince 2015

Premiérová data: Magicians, The Path, Mad Dogs

Stanice Syfy má pro své fanoušky nachystán tajný předvánoční dárek. I když v době sociálních sítí vlastně není tajné již téměř nic. Stanice odvysílá premiérovou epizodu The Magicians ještě před samotnou premiérou seriálu, která je naplánována na 25. 1. 2016. První díl však bude pro zájemce nakonec k dispozici již za týden, 16. prosince!

Streamovací služba Hulu konečně odtajnila, kdy vypustí do světa očekávané, hvězdně obsazené drama The Path. Na seriál se zájemci můžou těšit ve středu 30. 3. 2016.

Do třetice tu máme opět streamovací službu, tentokrát Amazon. Ta určila, že se hodinový komediální thriller Mad Dogs představí v pátek 22. 1. 2016. Seriál je adaptací stejnojmenné britské show, vysílat se bude v USA, Velké Británii, Německu a Rakousku. První epizoda už je venku, to je ostatně zvyk Amazonu, že dává své piloty k dispozici hromadně a s předstihem, ještě před samotnými seriálovými objednávkami.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lincey
před 97 týdny
Na The Magicians sa hrozne teším, dúfam, že ma to nesklame.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY