11. 12. 2015

Seriálové osudy: Gigi Does It

Seriálové osudy: Gigi Does It

Herec David Krumholtz, který byl letos na podzim hvězdou nové komedie od kabelovky IFC, sdělil na svém Twitteru pro fanoušky nemilou zprávu. Druhá série Gigi Does It nebude, stanice seriál po první sérii ruší.

Seriál, ve kterém Krumholtz hraje starou bábinku žijící na Floridě, která se musí potýkat s moderním světem, odvysílal finále první série v polovině listopadu. Seriál si během svého vysílání nedokázal získat publikum, jednou se mu podařilo získat dokonce i rating 0.00. Po přesunu ze čtvrtka na pondělí se sledovanost lehce zvedla, finále vidělo během tří dnů od premiéry přes 100 tisíc diváků.

Stanice ve stejný čas nasadila také komedii Benders, o jejím osudu prozatím rozhodnuto nebylo. Benders si oproti Gigi vedl ve sledovanosti o chlup lépe, celkově jde ale také o podprůměrného performera.

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu