Facebook Twitter E-mail
12. prosince 2015

Ze světa pilotů: Nejnovější projekty a seriály

Pilotová sezóna je v plném proudu. Během posledních dní se oznamovaly nové projekty, na kterých stanice Velké pětky i kabelovky pracují, a také byly objednány nové seriály.

Projekty

Zoobiquity (Fox, lékařské drama)
Projekt, který byl vyvíjen již v minulé sezóně, se vrací na scénu se stejnými tvůrci, ale novým příběhem. Scénáře se ujme Sean Jablonski. Drama sleduje skupinku doktorů, kteří se obrací na království zvířat, aby jim zvířata pomohla léčit různé lidské nemoci. Projekt se inspiruje knižním bestsellerem od Barbary Natterson-Horowitz a Kathryn Bowers.

White Jeff (Fox, hip-hop komedie)
Hlavní hrdina je jediným bělochem, který pracuje v oděvní společnosti, která se zaměřuje na výrobu hip-hopového oblečení a kterou vede výstřední raper. Na komedii pracuje komediální veterán David Bickel (The King of Queens).

Harrow County (Syfy, komiksová adaptace)
Adaptace nové verze komiksu Dark Horse od Cullena Bunna (text) a Tylera Crooka (ilustrace). Emmy odmalička věděla, že hluboký, temný les, který obklopuje její domov, je plný duchů, skřítků a mrtvých, kteří nemají možnost odpočívat v pokoji. Na sklonku jejich 18. narozenin se dozví, že ona sama je propojena s těmito příšerkami a samotnou krajinou způsobem, o kterém se jí nikdy nesnilo. Hrdinka je reinkarnací mocné čarodějnice, která zemřela ve stejný den, kdy se Emmy narodila. Ze stejného důvodu obyvatelé města plánují, že hrdinku zabijí. Aby přežila, musí Emmy přijmout své neobvyklé schopnosti a naučit se je ovládat dřív, než bude pozdě.

Furious (The CW, drama o pomstě)
Drama se točí okolo tří žen, které pracují mimo hranice zákona, aby přinesly spravedlnost a dopadly provinilce a potrestaly je tam, kde má právní systém krátké prsty. Žene je ale také osobní zkušenost. Hrdinky se chtějí pomstít lidem, kteří jsou zodpovědní za zničení osobních životů této trojice.

Nové seriály

Shots Fired (Fox, minisérie)
V roce 2016 se na stanici Fox představí minisérie Shots Fired. Ta ukáže nebezpečné důsledky rasově orientované střelby v maloměstě v Tennessee. Popis seriálu není aktualizován, ale v prvních fázích se mluvilo o tom, že za střelbou stojí policista-Afroameričan, který zabije bílého teenagera. Sanaa Lathan se objeví v hlavní roli vyšetřovatelky, která je k případu přibrána. Ve spolupráci s právníkem z Ministerstva spravedlnosti musí nejen přijít případu na kloub, ale také čelit neustávajícímu zájmu médií, veřejným debatám a nátlaku společnosti, tedy věcem, které nechybí u žádného podobného násilného případu.

Animal Kingdom (TNT, krimi drama)
Stanice TNT objednala hned dva nové seriály podobného žánru. Animal Kingdom je novinka, která byla v roce 2011 původně vyvíjena pro kabelovku Showtime. V centru dění se nachází rodina kriminálníků, která musí čelit policii, ale i obyčejným smrtelníkům, kteří se nebezpečným hrdinům dostanou do cesty. Seriál je založen na stejnojmenném australském filmu z roku 2010.

Good Behavior (TNT, krimi drama)
Další adaptace, tentokrát knihy o Letty Dobesh od Blakea Crouche. Michelle Dockery byla obsazena do hlavní role Letty, zlodějky a podvodnice, jejíž život je vždy jen krůček od imploze, a přesně tak se to Letty líbí. Nyní se hrdinka dostává z vězení a ze všech sil se snaží zůstat na správné straně zákona. Když ale zaslechne nájemného zabijáka, který má za úkol zavraždit na objednávku manželku jednoho muže, rozhodne se Letty seknout se svou stálou prací a práci sama vzít. Tím se ale dostává do střetu se zmíněným zabijákem, se kterým navíc naváže nebezpečný seduktivní vztah.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Janey
před 192 týdny
Harrow County vypadá docela zajímavě.
verunkabrožová
před 192 týdny
Harrow County...to bych asi zkusila
vevusss
před 192 týdny
Na Harrow County som zvedavá, podla obsahu to vyzerá byť zaujímavé :) Ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY