Facebook Twitter E-mail
15. prosince 2015

Rok 2016 bez Farga

Fanoušci antologie Fargo si budou muset přetrpět trochu sherlockovského čekání. Seriál byl před pár týdny prodloužen pro třetí řadu. Nyní ale přišla informace, že nová série bude mít premiéru až v roce 2017.

Zprávu potvrdil tvůrce Noah Hawley v dnešním rozhovoru. „V roce 2016 to neuvidíte. Je to zimní seriál, jenže my už tuto zimu natáčet nestihneme.“ Hawley dále prozradil, že natáčení třetí řady s největší pravděpodobností začne v listopadu 2016 s plánovanou premiérou na jaře 2017.

Kromě této nervy lehce drásající zprávy tvůrce potvrdil, že nová řada bude zasazena do doby několika let po událostech z první sezóny, která se odehrávala v roce 2006. Hawley zašel i do dalších detailů: Děj se bude odehrávat v roce 2010 a bude mít nádech více ze současnosti – bude zasazena do „kultury selfíček“.

Co se týče postav, Hawley uvedl, že vždycky hledá různá propojení mezi jednotlivými sezónami. Tvůrce láká na to, že se možná setkáme s hereckými favority minulých sérií, i když hvězdné obsazení první řady pravděpodobně nebude v roce 2017 hrát velkou roli. „Nebezpečí toho, když přivedete postavy z dřívějška je v tom, že to vypadá moc okatě.“ Pokračoval s tím, že není moc věrohodné, aby si jedny a ty samé postavy prošly tolika šílenými událostmi.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 96 týdny
Jaj, tak to bude dlouhé čekání :(
justynajohnson
před 96 týdny
Ježkovi voči,to bude dlouhé čekání

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY