Facebook Twitter E-mail
23. prosince 2015

Netflix objednává nový seriál Mindhunter

Výkonný producent a režisér seriálu House of Cards rozšiřuje své portfolio na Netflixu novým dramatickým seriálem Mindhunter. Ten vzniká ve spolupráci s oscarovou vítězkou, herečkou Charlize Theron.

Seriál je založen na knize Mind Hunter: Inside the FBI's Elite Serial Crime Unit z roku 1996, kterou napsal bývalý agent John Douglas a Mark Olshaker. Douglas čtyři roky honil ty nejznámější sériové vrahy a násilníky a během této doby si vyvinul speciální techniky potřebné k jejich dopadení. Kniha bere čtenáře za scénu nejznámějších případů včetně muže, který lovil prostitutky na Aljašce, vraha dětí z Atlanty nebo vraha Green River ze Seattlu.

Douglasem bylo inspirováno několik knižních a televizních postav včetně Jacka Crawforda v Mlčení jehňátek, Willa Grahama v Hannibalovi a Jasona Gideona v Criminal Minds.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adík
před 100 týdny
Zní to moc dobře. Uvidíme, jak to bude zpracováno.
ufonka
před 99 týdny
Na to se moc těším!
IrmaVep
před 99 týdny
Charliiiiiiiiize!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY