Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2015

Noví moderátoři Top Gearu odhaleni

Zatímco datum vysílání Top Gearu s novým moderátorem, 49letým Chrisem Evansem, se už delší dobu ví, doposud nebylo známo, kdo bude moderátorovi v pořadu sekundovat.

Tisk už spekuloval například o modelce Jodie Kidd či moderátorce Zoë Ball, nový moderátor se ovšem rozhodl vsadit na o něco neznámější jména. Hradbu mlčení prolomil samotný Chris Evans, který nyní oznámil, že ho v Top Gearu doplní motoristický novinář Chris Harris, bývalý závodník Formule 1 David Coulthard a německá závodnice Sabine Schmitz, která se už v pořadu objevila v páté a šesté řadě, kde po boku Jeremyho Clarksona závodila na německém Nürburgringu.

Už dříve Evans se světem sdílel zprávu, že ho budou moci diváci vidět jako moderátora poprvé 8. května 2016. Objednáno bylo prozatím 16 epizod, které se na televizní stanici BBC Two budou objevovat v neděli večer. Několik měsíců později po premiéře Top Gearu, konkrétně na podzim 2016, by měl světlo světa spatřit i nový, dosud nepojmenovaný pořad tria bývalých moderátorů britského motoristického pořadu Clarkson, Hammond & May, který bude vysílat Amazon Prime. Ještě předtím se trio naposled rozloučí s BBC ve vánočním speciálu Top Gear: From A-Z, který shrne třináctileté působení tria v pořadu.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 95 týdny
Na Stiga má práva BBC, takže na Amazon s CHM rozhodně nepůjde. Evans se...
Drunk_Queen
před 94 týdny
První reklama.
Drunk_Queen
před 91 týdny
David Coulthard od projektu odchází. Jinak bylo oznámeno, že skončilo několik...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY