Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2015

Veselé Vánoce!

Milí uživatelé a návštěvníci SerialZone,

dnes je Štědrý den. Doba klidu, radosti a pohody, hlavně ale příležitost poohlédnout se za končícím rokem a vzpomenout si na všechny, kteří nějakým způsobem přispěli k tomu, že šlo skutečně o dobrý, šťastný a úspěšný rok.

Ráda bych jménem SerialZone popřála veselé Vánoce, poklidné prožití svátečních dnů a do nového roku jen to nejlepší každému z vás. Redaktorům děkuji za jejich neúnavnou práci v neustálém vylepšování naší seriálové databáze, za doplňování seriálů, epizod, údajů k osobnostem, za přidávání hlášek, zajímavostí, chybiček. Článkařům patří velký dík za jejich texty, které jistě celý rok těšily nejednoho čtenáře. V neposlední řadě díky titulkářům, kteří umožňují sledování seriálů i těm méně zdařilým v angličtině.

Díky Fruikovi za tento úžasný web, bez kterého si už dlouho nedovedu představit ani jeden den. Megawirovi za celoroční zajišťování sponzorů, díky kterým jsme měli možnost letos vyhrát spoustu skvělých cen. Jarddosovi za to, že z každého hrubého návrhu a nápadu dokáže vykouzlit graficky luxusní zpracování. No a v neposlední řadě také Biskinovi, který tisícům uživatelů již třetím rokem zpříjemnil čekání na Vánoce adventním kalendářem.

Největší díky patří ale vám všem, našim uživatelům. Vy jste naší hnací silou, která nás nutí neusínat na vavřínech a stále se hnát kupředu. Přejeme vám krásné prožítí Vánočních svátků, šťastný nový rok a doufáme, že ten nadcházející rok 2016 prožijete v naší společnosti. Budeme se těšit.

Veselé Vánoce!

ragelly

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

mmm66
před 207 týdny
Vše nej v roce 2016.
Case*Wawe*Make
před 207 týdny
přeji všem Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok 2016
alenap
před 207 týdny
veľká vďaka celému tímu, za všetky titulky a informácie a PF 2016

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY