Facebook Twitter E-mail
25. prosince 2015

Prozradil Capaldi svůj konec u Doctora Who?

Vánoce by nebyly Vánoce bez Doctora Who.

Vánoční speciál, ve kterém se vrátí River Song už pomalu klepe na dveře a dostatek předchozích vánočních epizod nám dává jistotu, že tento čas vždy můžeme strávit ve společnosti Doctora a jeho dobrodružství.

Nyní však fanouškům trochu mohl zamotat hlavu Peter Capaldi, který v rozhovoru pro The Telegraph odhalil možnou budoucnost své role. S jistotou víme, že se ho dočkáme v desáté sérii, ale co bude po ní? Capaldi nyní prozradil, že je připraven předat otěže někomu dalšímu.

O desáté sérii Capaldi řekl: „Mohl by to být můj poslední rok – to je děsivé. Miluju Doctora Who, ale dokáže to být omezující a já chci dělat i jiné věci,“ a pokračoval: „Přijde čas, kdy to skončí. Ale to jsem věděl, ještě než jsem začal. Přemýšlím o své regenerační scéně od začátku, protože jsem hrozně melancholický. Když přijmete práci, víte, že nevyhnutelně přijde den, kdy budete muset říct sbohem.“

Jeho předchůdci, David Tennant a Matt Smith, hráli Doctora také tři série, ačkoliv mají k dobru několik speciálních epizod, které jejich čas, v roli Doctora, prodloužily.

Nadcházející desátá série bude první bez Clary Oswald coby společnice Doctora. Její představitelka Jenna Coleman se objeví v hlavní roli připravovaného dramatu stanice ITV s názvem Victoria, který sleduje mládí královny Victorie.

Capaldi také nedávno prozradil, že přemýšlel nad tím, kdo by mohl převzít její místo. Měl by to podle něho být někdo z „dělnické třídy“, kdo je „více přízemní“.

„Miluju Jennu a je mi opravdu líto, že odchází, takže mám špatný pocit mluvit o jejím nástupci, ale myslím, že by bylo zajímavé, kdyby to byl někdo trochu více přízemní.“ Na dotaz k pohlaví dodává: „To je jedno, hlavně, když to bude fungovat.“

A tady je trailer na nadcházející vánoční speciál:


Těšíte se na Vánoční speciál? Oblíbili jste si Capaldiho? Nebo naopak toužíte po co nejrychlejší výměně? A kým byste ho nahradili?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MissyDoctor
před 95 týdny
Všichni se bojíme, ale víte co? Tvůrci ví co dělají. Když Doctor zregeneroval...
Benny_SHACK
před 95 týdny
bude ho škoda, o tom žádná... ale je tam to "možná", takže pokud...
cavalcade
před 95 týdny
Já si Capaldiho neskutečně oblíbila, myslím že by teď s klidem mohl být...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY