Facebook Twitter E-mail
27. prosince 2015

Margarita Levieva se vrací škodit Liz a Tomovi do Blacklistu

Problémy se zákonem nebudou ty jediné, kterým bude muset čelit Elizabeth Keen (Megan Boone), až se populární drama The Blacklist (Černá listina) vrátí po Novém roce na televizní obrazovky. Tvůrci totiž plánují návrat Giny Zanetakos, v podání herečky Margarity Levievy (Revenge), což pro Liz rozhodně nevěstí nic dobrého.

Zanetakos se představila v jedné z epizod první série, poté co Liz ve svém době objevila pod parketami ukrytou krabici, ve které se nacházely pasy. Ty byly vystaveny na různá jména, ale všechny patřily jejímu manželovi, Tomu Keenovi (Ryan Eggold). Red (James Spader) následně informoval Liz o tom, co je Zanetakos zač. Ukázalo se, že je nájemnou vražedkyní, která byla mimo jiné zapojena i do průmyslové špionáže a terorismu. Kromě toho všeho byla také Tomovou milenkou. Na rozdíl od většiny ostatních zločinců z Redovy černé listiny Gina přežila. FBI jí výměnou za její svědectví navrhla dohodu, na kterou přistoupila.

Gina se v seriálu znovu ukáže počátkem února a svou přítomností rozvíří vody ve vztahu Liz a Toma.

Kromě tohoto castingu se na konci minulého měsíce objevila informace o těhotenství Boone, představitelky Liz. Zatím není jasné, zda bude její těhotenství do seriálu vepsáno, ale podle tvůrců je tohle jedna z několika možností, které je potřeba zvážit.

Na nové díly Blacklistu se můžete těšit již 7. ledna 2016.


Vyhlížíte nedočkavě nové díly Blacklistu? Potěšil vás návrat kriminálnice Giny Zanetakos?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY