29. 12. 2015

Seriálové osudy: Full Circle

Seriálové osudy: Full Circle

Antologické drama Full Circle se od stanice DirecTV dočkalo prodloužení pro třetí sérii, která se na televizních obrazovkách objeví v roce 2016. Hlavních rolí se ujmou herci Dougray Scott a Kim Raver, scénář napíše Jorge Zamacona. Začátek natáčení deseti půlhodinových epizod je plánováno na leden v Los Angeles.

Třetí série odhalí temné podsvětí celostátní politiky. V centru dění je sexuální skandál, který hrozí zničením prezidentského kandidáta a zastavení jeho téměř jistého zvolení. Scott ztvární charizmatického senátora Davise Faulknera, který má téměř jistou výhru v základní volební skupině na Floridě, která mu zajistí nominaci mezi demokraty pro podzimní volby. Raver bude hrát jeho ženu Jane. Jane se narodila do velmi bohaté rodiny, má vysoké vzdělání. Je to křesťanka a úspěšná podnikatelka, která je dlouhá léta pevnou oporou pro svého manžela, nicméně události posledních dnů hodně testují její vůli. Není to typická věčně se smějící ženuška politika.

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu