31. 12. 2015

Seriálové osudy: The Expanse

Seriálové osudy: The Expanse

Kabelovka Syfy nedá pokoj ani poslední den v roce. Tentokrát ale máme pro fanoušky dobré zprávy. Letošní čerstvá sci-fi novinka The Expanse byla prodloužena pro druhou sérii.

Stanice objednala třináct nových epizod, které budou na obrazovkách odvysílány na začátku roku 2017. Prodloužení přichází tři týdny po oficiální premiéře seriálu; dosud jsou pro fanoušky k dispozici čtyři epizody. Seriál se odehrává 200 let v budoucnosti a sleduje hledání ztracené ženy, které svede dohromady tvrdohlavého detektiva a uprchlého kapitána vesmírné lodi. Ti společně projíždí vesmír a během toho odhalí obrovskou konspiraci.

„The Expanse je svěže kreativní a buduje si vášnivou fanouškovskou základnu mezi diváky i kritiky. Pro Syfy tak přináší příslib chytré a provokativní zábavy v žánru science fiction. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, kam nás příběh zavede ve druhé sérii,“ uvedl ředitel stanice Dave Howe v oficiálním vyjádření.

Seriál je součástí nové kampaně Syfy, která se snaží navrátit zpět do svého portfolia více sci-fi seriálů. Úspěchy sklízí např. také s 12 Monkeys, v lednu se představí fantasy novinka The Magicians.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
_karel_

_karel_

Juch. :D
před 246 týdny
Hurvi

Hurvi

Seriál som ešte nesledoval, ale rozhodne sa chystám. Prvú knihu som čítal pred mesiacom, som zvedavý koľko...
před 246 týdny
Mik

Mik

Pořád nevím, co si o tom myslet. Příběh z vesmírný lodě mě baví, detektivní příběh tak napůl a ten...
před 246 týdny
Další články k tématu